В Івано-Франківську стартує Велошкола 2018 (ВІДЕО)

Весняна Велошкола – на старті. Уже цими вихідними в Івано-Франківську пройде перше цьогорічне заняття для велопрофесіоналів і велолшанувальників. В рамках програми «Стала Мобільність». Від платформи «Тепле Місто» та Патрульної поліції. Нині організатори набирають учасників. Особливих вимог не висувають. Кажуть – головне бажання. І навіть відсутніх досвіду чи транспорту – не проблема.

З кожним роком на івано-франківських велодоріжках – щораз більше любителів їзди “з вітерцем”, відзначають патрульні поліцейські. Та разом із цим зростає і кількість ДТП за участі велосипедистів.

Велокурси триватимуть майже місяць, розповідають досвідчені тренери. Розпочнуться традиційно із теорії. А завершаться – практичними заняттями. Спершу – на площі перед адмінбудинком. А пізніше – безпосередньо на дорогах міста.

Сам Андрій Медвідь пересів на двоколісник 18 років тому. З тих пір йому не зраджує. Розповідає, у його особистих досягненнях – десятки підкорених велодоріжок – у різних країнах Європи. А тому поділитися із майбутніми учнями йому є чим.

Велошкола в Івано-Франківську діє уже три роки. За цей час її пройшли майже дві сотні містян. Близько половини з них на заняттях сіли на велосипеди вперше, розповідають організатори. Однак, це не стало перешкодою на шляху до здобуття нових знань і навиків. Відтак, запрошують у Велошколу усіх бажаючих. Незалежно від рівня володіння байком. Та наголошують, зареєструватися потрібно до 21-го квітня.

Ірина Головенко, Юрій Храбатин. Новини на «Вежі».

ПОДІЛИТИСЬ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *