В Івано-Франківську у вересні розпочнеться повноцінний навчальний процес у школах (ВІДЕО)

Категорично і безкомпромісно. З 1-го вересня івано-франківські школярі сядуть за парти. Незалежно від того, у якій зоні карантину перебуватиме Івано-Франківськ. Таке рішення міської влади. І затвердити його чиновники мають намір на найближчому засіданні сесії міськради.

Такому розпорядженню схвалює і профільний Департамент. Адже за звичним сценарієм, кажуть, розпочати навчальний процес значно легше. В іншому випадку доведеться розробляти нову шкільну програму.

А поки в Івано-Франківську діє 10 дошкільних закладів освіти. Розраховані вони на півтори тисячі дітей. І з дня на день – не пустують.

Нині освітні заклади Івано-Франківська активно готують до старту навчального року. Адже необхідно забезпечити дотримання санітарно-гігієнічних норм. У школах та решті дитсадків.

Кошти на усе це виділили з міського бюджету. А от держава, кажуть у мерії, освіту «обділила». Аж на 120 мільйонів гривень. Попри те, що цього року за парти сяде рекордна за час незалежності кількість юних іванофранківців. Понад 59 тисяч дітей.

Ірина Калинчук, Світозар Савчук. Новини на «Вежі».

ПОДІЛИТИСЬ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *