В Івано-Франківську урочисто підняли український стяг (ВІДЕО)

Вони вишикувалися перед адмінбудівлею. Із двоколірних аркушів паперу виклали український прапор. А під ним спільно виконали національний гімн. Із символічного флешмобу розпочався святковий день в Івано-Франківську. В 16-те українці відзначили свято синьо-жовтого стяга.

Патріотична акція зібрала близько двох сотень іванофранківців. Серед них – працівники міської ради та муніципальних творчих колективів. Після цього усі попрямували на Вічевий Майдан. Аби дотриматися основної церемонії свята – урочисто підняти український прапор. Перед цим державний символ освятили. Піднімали знамено священнослужителі, чиновники, політики, громадські активісти, шкільна і студентська молодь. А також – курсанти та військовослужбовці, ветерани і рідні загиблих на російсько-українській війні.

Українських героїв, які віддали своє життя за незалежність держави, вшанували хвилиною мовчання. В тому числі – бійців нинішньої війни на Сході України.

Хоч і свято, уникнути сумних тем поки не вдається. Проте містяни вірять, Україна, хай і малими кроками, прямує до світлого майбутнього. Державний прапор майорить над містами. А так, відзначають, було не завжди.

Підняти прапор над окупованими українськими територіями. Про це мріє курсант кафедри військової підготовки Роман Кравчук. Нині він завершує 4-й курс. Після навчання має намір укласти контракт зі Збройними Силами України.

Ірина Головенко, Світозар Савчук. Новини на «Вежі».

ПОДІЛИТИСЬ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *