НОВИНИ

В Івано-Франківську від початку лютого двоє молодих людей загинули під потягом (ВІДЕО)

В Івано-Франківську від початку лютого двоє молодих людей загинули під потягом  (ВІДЕО)

За три дні – дві смерті на залізниці. Поліція розслідує обставини трагічної загибелі 19-літньої дівчини та 14-річного юнака. Життя молодих людей обірвалося у різний час. Проте за схожих обставин. В ніч на 1-ше лютого на залізничній колії поблизу села Угринів звела рахунки з життям жителька Волинської області. У тому, що це була не випадковість, а її рішення, дівчина повідомила у прощальній записці.

У Головному управлінні Нацполіції встановлюють, чи були факти доведення дівчини до суїциду. Паралельно розслідують ще одну загибель – 14-літнього івано-франківського школяра. Хлопчик також потрапив під потяг. Увечері 3 лютого.

Самогубство чи нещасний випадок – це ще має встановити слідство. У відділі ювенальної превенції запевняють, наразі підстав вважати випадок суїцидальним немає.

Між тим, поліцейські радять батькам підлітків стежити за поведінкою своїх дітей. Зміна настрою чи замкнутість може свідчити про серйозні психологічні та психічні проблеми.

Такі психологічний тести у школах проводять планово. Проходив їх і загиблий школяр. На їх основі фахівці вивчають, чи міг підліток вчинити самогубство. Триває слідство.

Ірина Калинчук, Ярослав Лелет. Новини на «Вежі».

Схожі записи

Залишити відповідь

МИ В СОЦМЕРЕЖАХ

КОНТАКТИ

м. Івано-Франківськ
вул.Галицька,22

Приймальня: тел.: (0342) 77-61-28
Email: [email protected]