В Івано-Франківську відбудеться музичний фестиваль “Прикарпатська весна-2020” (ВІДЕО)

Музика абсолютно різних жанрів, епох та країн. Від бароко до творів сучасності. Така програма щорічного фестивалю професійного музичного мистецтва «Прикарпатська весна-2020». Фестиваль відбувається щороку із середини 20 століття. Нинішня «Прикарпатська весна» триватиме з 15 по 26 березня. У її програмі – сучасна камерна музика. Численну глядацьку аудиторію збере концерт «Зійдімося, роде» ансамблю пісні і танцю «Поділля». Також в обласні філармонії звучатиме «Коронаційна меса» Моцарта. У виконанні камерного оркестру Harmonia Nobile та ансамблю пісні і танцю «Гуцулія».

Відкриє фестиваль музика Людвіга ван Бетховена. Під керівництвом німецького диригента Клауса Бауера. Це перша співпраця музиканта з івано-франківським оркестром.

«Прикарпатська весна-2020» пропагує світову та українську класику. Його учасники виконують кращі класичні та сучасні музичні твори.

В рамках фестивалю ансамбль народної музики «Бревіс» обласної Філармонії здійснить творче турне до Хмельницького, Вінниці, Черкас та Кропивницького. Там виступатиме з концертом «Подорож Карпатами».

Роксолана Бабій, Світозар Савчук, Новини на «Вежі»

ПОДІЛИТИСЬ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *