В Івано-Франківську відбулася благодійна виставка на підтримку військовополонених українських моряків (ВІДЕО)

«Повернення доДому». Благодійна виставка на підтримку 24 військовополонених українських моряків відбулася в Івано-Франківську. Її організували батьки наймолодшого моряка Андрія Ейдера. Ідею проекту започаткував графічний малюнок польської художниці Беати Куркуль – «Маленький кораблик, повертайся додому». Пізніше картину подаровано батькам наймолодшого моряка. Дмитро Ейдер, розповідає менше ніж за тиждень більше двох десятків художників з усієї України зголосилися відтворити експозицію у притаманній їм техніці.

Під час виставки відвідувачі можуть написати лист-підтримки. Мачуха Євгенія Ейдер, розповідає, листи для Андрія – це те, що його тримає. Адже це єдина інформація, яка надходить з України. Наразі військовополонені моряки перебувають у російському СІЗО «Лефортово».

Також всі бажаючі мають змогу придбати різноманітні картини, За зібрані гроші для військовополонених придбають речі першої необхідності. Благодійна виставка «Повернення доДому» триватиме до 17 червня. Далі її презентують у Надвірній та в інших міста України, звідки походять українські моряки.

Віра Ковцун, Юрій Храбатин, Новини на Вежі.

ПОДІЛИТИСЬ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *