НОВИНИ

В Івано-Франківську відбулася «Хода за свободу» (ВІДЕО)

В Івано-Франківську відбулася «Хода за свободу» (ВІДЕО)

Інформаційна акція спрямована на поширення просвітництва щодо работоргівлі. За останній період на Прикарпатті у відповідні органи звернулось понад три десятки людей. З них 23 звернення – підтверджено. Торгівля людьми – це форма сучасного рабства та порушення прав людини. Фахівці стверджують, сексуальна експлуатація та примусова праця – це найчастіші випадки, з якими стикаються українці за кордоном.

Люди, які хоч раз стикнулися з обмеженям прав свободи, повинні написати заяву в Департамент соцполітики або в правоохоронні органи. Після цього розпочнеться слідство. За офіційною статистикою кожен 5-й українець перебуває у групі ризику. Директор «Карітасу» отець Володимир Чорній переконаний, рабство нині прогресує.

Соціальний педагог Тетяна Кутинська зі своїми вихованцями неодноразово відвідує такі заходи. Переконана, вони малечку повинні знати правила перебування за кордоном.

За офіційними даними Представництва Міжнародної організації з міграції в Україні, від початку Незалежності понад 200 тисяч українців постраждали від работоргівлі . Загалом близько 60 відсотків постраждалих в Україні – чоловіки, кажуть фахівці. Люди, які отримали статус постраждалих отримують одноразову допомогу у розмірі 3-х прожиткових мінімумів.

Віра Ковцун, Геннадій Томнюк, Новини на Вежі.

Схожі записи

Залишити відповідь

МИ В СОЦМЕРЕЖАХ

КОНТАКТИ

м. Івано-Франківськ
вул.Галицька,22

Приймальня: тел.: (0342) 77-61-28
Email: [email protected]