В Івано-Франківську відбувся 12-й фестиваль “Горицвіт” (ВІДЕО)

Вироби із бісеру, вишивка, живопис… Дивлячись на ці роботи, важко повірити, що їх автори – люди із функціональними обмеженнями. Більше того – 12 років поспіль вони формують колективні виставки. Із власних творчих доробків. На фестивалі «Горицвіт», організованому Обласним центром соціальних служб. Це, кажуть організатори, своєрідний підсумок річної роботи районних та міських осередків спецзакладу.

Серед постійних учасників фестивалю – галичанка Олена Лисак. Демонструє захоплення усього свого життя – власноруч зроблені вишиванки. Усе, каже, її робота. Від пошиття сорочки до вишивки на ній.

Скільки донині створила вишиванок, Олена навіть не знає. Каже, лише для рідних пошила близько 20-ти. Серед них улюблені – з білою вишивкою.

А у декого душа лежить до поезії. У творчому тандемі – мама Марія із дочкою Богданою.

Вони приїхали із Калуша. Там, кажуть, як учасники громадської організації «Діти сонця», виступали неодноразово. На «Горицвіті» сім’я Добрянських – вперше. З такої нагоди обрали найкращу поезію зі своєї колекції.

Фестиваль організатори провели з нагоди Міжнародного дня людей з інвалідністю. Цього року він зібрав близько чотирьох десятків учасників з усього Прикарпаття.

Ірина Головенко, Мирон Василик. Новини на «Вежі».

ПОДІЛИТИСЬ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *