В Івано-Франківську відбувся 5-ий Міжнародний форум «Партнерство і перспектива» (ВІДЕО)

Цього разу його учасники обговорили можливості енергозбереження. Це одне із пріоритетних завдань для громад. З огляду на дефіцит основних енергоресурсів, а відтак – повсякчас зростаючої їх вартості. Івано-Франківськ уже має досвід практичного застосування заходів з енергоощадності, наголосив міський голова Руслан Марцінків. Це – комплексне утеплення закладів освіти за сприяння НЕФКО, модернізація комунальної теплоенергетики за підтримки ЄБРР, оновлення мережі зовнішнього освітлення тощо. Утвердитися місту у статусі “енергоефективна громада» сприяють також “теплі кредити”.

Як наголошувалося на форумі, нині проблематичною виглядає платоспроможність споживачів за послуги електроенергії та газу. За раціональне енергоспоживання у житловому фонді береться Фонд Енергоефективності. Його партнерами і клієнтами є ОСББ. З ними Фонд укладає відповідний меморандум про співпрацю.

На переконання фахівців, Фонд, як інструмент фінансової підтримки, енергоефективності забезпечить для ОСББ відповідну історію успіху. Комплексна модернізація житлових будинків реально позначиться не лише на економії комунальних послуг, а й підвищенні рівня енергоефективності житла.

Михайло Березень, Ярослав Лелет, Новини на Вежі.

ПОДІЛИТИСЬ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *