НОВИНИ

В Івано-Франківську відбувся допрем’єрний показ комедії “Мої думки тихі” (ВІДЕО)

В Івано-Франківську відбувся допрем’єрний показ комедії “Мої думки тихі”  (ВІДЕО)

Приз глядацьких симпатій – на Одеському міжнародному кінофестивалі. Спеціальна премія журі фестивалю у Карлових Варах. Найкращий український фільм за версією Міжнародної федерації кінопреси. Найкраща акторська робота та жіноча роль. Національна премія від кінокритиків “Кіноколо” у категорії “Відкриття року” – найкращий повнометражний дебют автора. Цих титулів удостоїлася комедія “Мої думки тихі”, перш ніж вийти на широкий екран. Це – історія про молодого звукорежисера Вадима Ротта. Герой отримує завдання…

Для нього це путівка до нового життя за межами України. Однак все виявляється не так просто. Після того, як супутником у новій роботі стає… мама Вадима.

Ще до прем’єри стрічку змогли побачити іванофранківці. Із промо-туром на Прикарпаття навідалася творча група. На чолі з режисером Антоніо Лукічем. Та виконавицею однієї з головних ролей – Ірмою Вітовською. Цей фільм – дебют молодого режисера.

Сам Антоніо Лукіч вболіває душею за свою маленьку батьківщину – Закарпаття. Події фільму відбуваються саме там. Режисер зізнається, прагнув показати усі принади цього краю. Задля колоритності у фільмі знялися реальні носії місцевого діалекту. А хто повинен зіграти роль непохитної мами у фільмі, Антоніо довго не вагався. Переглянувши низку кінокартин за участі Ірми Вітовської, зрозумів: вона – саме те, що йому потрібно. Більше того, сценарій писав саме під Ірму. Досвідчена акторка роботу молодого режисера оцінила схвально.

“Мої думки тихі” – це історія про невимовлені слова, відзначають творці стрічки. Команда фільму започаткувала програму “Приведи маму у кіно”. Аби переглянути стрічку разом та побачити протиріччя поколінь. У широкий прокат фільм вийде у середині січня.

Роксолана Бабій, Геннадій Томнюк, Новини на “Вежі”.

————————————————————————–
Офіційна сторінка Facebook:


Сайт Телерадіокомпанії “ВЕЖА”:

Схожі записи

Залишити відповідь

МИ В СОЦМЕРЕЖАХ

КОНТАКТИ

м. Івано-Франківськ
вул.Галицька,22

Приймальня: тел.: (0342) 77-61-28
Email: [email protected]