В Івано-Франківську відбувся конкурс стартапів (ВІДЕО)

Лікувальна жуйка із меду, новітня освіта, модельне пошиття національного одягу… Майже півтора десятка проектів стартапів розглянула конкурсна комісія. Ідею сучасного пошиття старовинного одягу різних районів Прикарпаття привезла із Яремче Ірина Іващук. Розповідає, у роботі орієнтуватиметься на дослідженні вишивок Ірини Свйонтек. Аби пришвидшити та здешевити процес, має намір застосувати машинну вишивку.

Профілактика парадонтозу. Ще один проект стосується виготовлення лікувальної жуйки для зубів та ясен на основі карамелізованого меду. Розробники стартапу уже отримали позитивні результати застосування винаходу. Нині є потреба у системних клінічних дослідженнях.

Коли мобілка у школі не забавка. Спеціальні додатки для освоєння шкільного предмету з хімії розробили на профільній кафедрі Прикарпатського Національного університеті. Тут кажуть, досліди, які непросто провести в лабораторіях, демонструватимуть на екранах гаджетів.

Подавати заявки на конкурсний відбір проектів стартапів міг кожен бажаючий. Головна умова – можливість реалізації проекту в Івано-Франківську.

Преможці конкурсу стартапів кошти на реалізацію власних проектів отримають із міського бюджету.

Оксана Семко, Мирон Василик, Новини на “Вежі”.

ПОДІЛИТИСЬ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *