НОВИНИ

В Івано-Франківську відбувся мистецький дитячий конкурс (ВІДЕО)

В Івано-Франківську відбувся мистецький дитячий конкурс (ВІДЕО)

“Палац Потоцьких – минуле, сьогодення і майбутнє”. В Івано-Франківську завершився дитячий мистецький конкурс. Юні художники зображували Палац засновників міста. До слова, збудований як резиденція заможної магнатської родини, власників міста-фортеці Станиславова наприкінці 17-го століття.

Дама в ошатному королівському вбранні на фоні Палацу у часи, коли тут вирувало світське життя. Поруч карета. Казкова робота вихованки Дитячої художньої школи Діани Лопушанської зайняла на конкурсі призове місце. Дівчина каже, тема про місто припала їй до душі. І молода художниця вже підготував екскіз майбутньої картини.

Палац Потоцьких у космосі. Над майбутнім однієї з найдавніших у місті будівель пофантазувала ще одна учениця Художньої школи Вікторія. Розповідає, годинник в центрі символізує плинність часу.

Не так професійно, проте не менш ідейно зобразили резиденцію Потоцьких наймолодші учасники конкурсу. Третьокласник Марко намалював Палац, гармату і навіть музей.

Гран-прі конкурсу здобула вихованка Дитячої художньої школи Софія Вовчук . Призове місце отримала не за малюнок, а за колаж. Креативну ідею молода художниця втілила в життя, зібравши листівки різних часів. Із видами Палацу та його відомої брами.

Перед тим, як малювати, учасники конкурсу навідувалися до Палацу. Тут вони дізналися історію засновників міста та призначення будівель. Нині майбутні митці сходяться на одному, на території Старовинної будівлі треба щось робити. І подають різні ідеї.

Загалом у конкурсі малюнків взяли участь понад 60 учнів. В результаті роботи дізналися цікаві факти з історії Івано-Франківська, отримали чимало емоцій та символічні “художні” подарунки.

Оксана Семко, Геннадій Томнюк, Новини на “Вежі”.

Схожі записи

Залишити відповідь

МИ В СОЦМЕРЕЖАХ

КОНТАКТИ

м. Івано-Франківськ
вул.Галицька,22

Приймальня: тел.: (0342) 77-61-28
Email: trc[email protected]