В Івано-Франківську відбувся освітній форум (ВІДЕО)

Взаємодія, інновації, розвиток. Три «слони», на яких повинен триматися освітній простір, вважає івано-франківська влада. І це – основні акценти Першого освітнього форуму. Понад дві сотні освітян з усіх навчальних закладів Івано-Франківська зустрілися із представниками міської влади. Аби підсумувати результати року, що минає. Та обговорити плани – на прийдешній. Особливу увагу приділили задекларованій урядом освітній реформі. Однак вона не підкріплена фінансово, відзначають у мерії. Адже лише цього року на потреби нової української школи з міського бюджету уже виділили понад 20 мільйонів гривень.

Серед актуальних тем – інклюзивна освіта. Як у школах, так і в дошкільних навчальних закладах.

Інновації – саме навколо цієї осі крутитиметься івано-франківський освітній простір у новому році, інтригують чиновники. І хоч система освіти в Україні відрізняється від європейської, кажуть, впроваджувати всесвітній досвід ніхто не забороняє.

Окрім того – електронна картка учня та відеоспостереження на території півтора десятків навчальних закладів – у переліку запланованих нововведень. Паралельно доводитимуть до завершення розпочаті справи. Зокрема, будівництво нових шкіл. Адже нині, наголошують у профільному Департаменті, в Івано-Франківську налічується понад 28 тисяч учнів. А наступного року до них може прибавитися ще півтори тисячі дітей.

Ірина Головенко, Мирон Василик. Новини на «Вежі».

ПОДІЛИТИСЬ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *