НОВИНИ

В Івано-Франківську відкрили Музей історії розвитку медицини Прикарпаття (ВІДЕО)

В Івано-Франківську відкрили Музей історії розвитку медицини Прикарпаття (ВІДЕО)

На стендах у невеликому виставковому залі – різноманітні медінструменти, фітотерапевтичні ліки, книги та чорно-білі світлини. Це – історія Івано-Франківського медуніверситету. Від початку його заснування.

Усе це у Медуніверситеті збирали роками. І нарешті зрозуміли – «поважна» колекція тягне на велику музейну експозицію. Довго не думаючи, взялися її формувати. І нині презентували іванофранківцям першу частину Музею історії розвитку медицини Прикарпаття.

Аби заповнити експонатами музейні ніші, представникам Медуніверситету знадобилося півроку. Власний вклад у формування історичної експозиції зробив і проректор з науково-педагогічної лікувальної роботи Володимир Федорченко. Тривалий час він досліджував історію хірургії Прикарпаття. І віднайшов у архівах унікальне видання періоду Кавказької війни.

Музей буде доповнюватися експонатами. Зокрема, його засновники мають намір створити окремі експозиції по кафедрах. А відтак перейдуть до облаштування другого поверху – кімнати історії медицини Прикарпаття.

Ірина Головенко, Мирон Василик. Новини на «Вежі».

Схожі записи

Залишити відповідь

МИ В СОЦМЕРЕЖАХ

КОНТАКТИ

м. Івано-Франківськ
вул.Галицька,22

Приймальня: тел.: (0342) 77-61-28
Email: [email protected]