В Івано-Франківську відкрили перший комунальний пункт перетримки безпритульних тварин (ВІДЕО)

Тут «оселилося» півтора десятка чотирилапих…

Це – перший в Івано-Франківську комунальний пункт перетримки безпритульних тварин. Його відкрили у структурі «Полігону». Створили притулок буквально за місяць, розповідають комунальники. Та не зважаючи на це, запевняють, дотрималися усіх законодавчих норм.

Наразі тут – 13 вольєрів. Три – куплені за кошти з міського бюджету. Ще 10 – орендовані. Про будки для собак подбали волонтери. Втім, не лише завдяки волонтерській підтримці живуть постояльці притулку. Кошти на утримання пункту перетримки у бюджеті передбачені, запевняють чиновники. А це – близько восьми сотень гривень на собаку в місяць.

Останній пункт – один із найважливіших, відзначає керівництво «Полігону». Адже в цьому притулку тварин зможуть утримувати лише тимчасово. Відтак, чим швидше вони знайдуть господарів – тим краще. Адже «бродяг» – чимало. А кількість місць для їх перетримки – обмежена. Відтак, містян просять не бути байдужими до друзів менших.

Наразі у пункт перетримки безпритульних тварин замовили ще 10 вольєрів. Уже весною «собаче сімейство» розростеться до півсотні чотирилапих. А до кінця року і до сотні.

Ірина Калинчук, Світозар Савчук. Новини на «Вежі».

ПОДІЛИТИСЬ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *