В Івано-Франківську відкрили промислові ринки (ВІДЕО)

Відтак продавці мають дотримуватися усіх профілактичних заходів. Їх зобов’язали носити маски та рукавиці. А на вході у ринок підприємці мають кожному вимірювати температуру. Окрім цього, забезпечити наявність антисептиків. При цьому продавці зобов’язалися дезінфікувати контактні поверхні кожні три години, а також в кінці робочого дня. Віднині торгівлю почав і промисловий ринок у середмісті. Продавці проінструктовані і дотримуються усіх карантинних правил торгівлі, запевняє адміністрація.

Проте не всі дотримуються умов торгівлі під час карантину. Зокрема, на великому промисловому ринку на межах вулиць Хотинської–Новгородської–Тичини. Серед містян він відомий як “п’яний базар”. Тут на вході не проводять температурний скринінг. Захисні екрани між продавцями і покупцями є не всюди. Подекуди – скупчення до 10-ти людей. Попри заборону концентрації більш ніж одна особа на 10 квадратних метрів.

Між тим Івано-Франківська мерія закликає віддавати перевагу місцевим виробникам. Аби підтримати малий бізнес у непростий для них час. Для цього навіть запустили інтернет-платформу. Для продажу локальних товарів онлайн.

Роксолана Бабій, Ярослав Лелет, Новини на «Вежі»

ПОДІЛИТИСЬ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *