В Івано-Франківську відновлять пляжні зони після повені (ВІДЕО)

Для комфортного та затишного відпочинку ще торік саме тут, на березі Бистриці Солотвинської, комунальники облаштували пляж. Змонтували так звані «грибочки» та насипали довкола білого піску. Однак після нинішньої повені засмагати вже не має де…

Роздягальні, волейбольний майданчик та урни для сміття – відпочинкові зони на берегах Бистриці Солотвинської та Надвірнянської в Івано-Франківську були сповна “укомплектовані”. Та після проливних дощів відкриття літнього сезону – переноситься. Натомість доведеться попрацювати над відновленням місцевих “пляжів”, кажуть комунальники.

Пісок на береги річок цього разу не завозитимуть. Адже як свідчить практика – це марна трата коштів, стверджують у профільному Департаменті. Оскільки річка періодично змінює русло. Наразі на порядку денному – прибрати гілля дерев, яке залишилося на берегах після повені.

В Івано-Франківську існує один сертифікований пляж – на міському озері. Там розташований рятувальний пост. А дно водойми регулярно очищують від сторонніх предметів. Та все ж іванофранківці, в більшості, віддають перевагу відпочинку на Бистриці. Саме тому минулого року у міській раді вирішили облаштувати там своєрідні “пляжі”. У районі вулиць Хоткевича,Флоцької та Пасічної. Для більш комфортного відпочинку містян.

Віра Ковцун, Юрій Храбатин, Новини на Вежі.

ПОДІЛИТИСЬ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *