Свічки, квіти і багато сліз… Десятки маріупольців, яким вдалося вибратися рашистської окупації до Івано-Франківська, влаштували акцію вшанування пам”яті тих, хто торік загинув у Драмтеатрі. 16 березня російські терористи скинули авіабомбу на маріупольський храм Мельпонени. Там у підвалах переховувалися сотні людей. За кілька днів до трагедії, на площі перед драмтеатром з”явився напис – “Діти”. Як спроба засвідчити що немає військових, а лише мирні мешканці, котрі намагалися вижити… Але московитів це не зупинило. Цей день став одним з найтрагічніших в історії великої війни…Бо досі не відомо скільки людей, а серед них були діти і немічні, загинули того дня під руїнами драмтеатру. За різними відомостями у муках відійшли у вічність від 300-т до 600 маріупольців.
Ольга Смага, Ярослав Лелет, Новини на вежі
Залишити відповідь