В Івано-Франківську встановили рекорд України із піднімання гирі у крижаній воді (ВІДЕО)

Сила йорданської води. Її зайвий раз засвідчили місцеві богатирі. У свято Хрещення Господнього вони «замахнулися» на рекорд України. У крижаних водах Бистриці «моржі» піднімали залізні гирі.
16-кілограмова гиря – для чоловіків. 8-кілограмова – для жінок. Щоправда, представниці прекрасної статі не наважилися долучитися до рекорду. Найсміливішою серед присутніх виявилася – одна. Іванофранківчанка Інна Хащук. Проте до змагань її не допустили. Оскільки не знайшлося охочих конкурувати.

Натомість серед чоловіків – справжній ажіотаж. У переліку бажаючих – близько двох десятків силачів. Як натренованих спортсменів, так і «моржів»- аматорів.

Головний суддя і, власне, ініціатор зимової акції – прикарпатський стронгмен Назар Павлів. Каже, ідея поєднати йорданську традицію із силовим видом спорту – нова. Досі ніхто в Україні не здійснював такої спроби. Тому й вирішив спільно з однодумцями відзначитися у Книзі Рекордів.

На загартуванні організму до пірнання у крижану воду наголошують і медики. Крім того, не радять ризикувати тим, хто має хронічні, гострі запальні або вірусні простудні захворювання.

Рекорд представники національного реєстру зафіксували дистанційно. Зважаючи на карантинні обмеження. Разом учасники підняли гирю у крижаній воді 695 разів. Крім того, організатори нагородили тих, хто виконав вправу найкраще. Загальний призовий фонд склав 10 тисяч гривень.

Ірина Калинчук, Михайло Тімаков. Новини на «Вежі».

 

ПОДІЛИТИСЬ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *