В Івано-Франківську встанвлюють національний рекорд з найдовшої лекції (ВІДЕО)

Рекорд України – із проведення найдовшої лекції. Викладач одного з івано-франківських вишів Олег Андрухів розпочав лекцію для студентів, що має тривати 24 години. Розповідатиме про “Державу”. Каже, упевнений у власних силах. А тому на “підмогу” взяв усього кілька книжок. Він – доцент та кандидат юридичних наук. З 2010 року вивчає історію України. Набутими знаннями й ділитиметься з вихованцями впродовж доби. Так, щоб зацікавити їх. Адже студенти можуть виходити з аудиторії у будь-який момент. На відміну від самого викладача.

Досі до таких спроб в Україні не вдавався ніхто, кажуть експерти національного реєстру рекордів. Відтак, відзначають, на найдовшу може претендувати і 12-годинна лекція. Проте сам рекордсмен вирішив підняти планку вище.

На старті лекції в аудиторії – практично усі місця зайняті. Студенти таку ідею сприйняли з охотою. Кажуть, час пролітає непомітно, якщо лекція цікава. Тим більше, досі не практикували нічного навчання в університеті.

Рекорд буде встановлено, навіть якщо в аудиторії залишиться один лектор. І експерт національного реєстру рекордів України. Ймовірно найдовша лекція розпочалася о 9-й ранку. І повинна завершитися о цій же порі наступного дня.

Віра Ковцун, Мирон Василик, Новини на Вежі.

ПОДІЛИТИСЬ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *