В Івано-Франківську за програмою «Енергодім» утеплюють житлові будинки (ВІДЕО)

Добре тим живеться, де гуртом сіється і жнеться. Народну приказку підтверджують мешканці ОСББ «Гердан», що на вулиці Гаркуші. На початку року вони стали учасниками державної програми «Енергодім». І взялися комплексно модернізувати свій будинок. За умовами співфінансування. Нині тут завершують утеплення фасаду.

ОСББ «Гердан» – це 4 нові багатоповерхівки. У кожній – 5 під’їздів. Близько півтори сотні співвласників зорганізувалися ще 5 років тому. Зоя Трякіна однією з перших посилилася на Гаркуші, 19. І очолила одне з найбільших ОСББ в Івано-Франківську.

Над проблемою енергозбереження в будинку мешканці замислилися ще два роки тому. Вартість утеплення фасаду оцінили у півтора мільйона гривень. З державною програмою усе виявилося простіше. Адже 70 відсотків взяв на себе Фонд енергоефективності. 20 оплатили самі мешканці. А ще 10 – відшкодують з міського бюджету.

Завершити термомодернізацію будинку підрядники мають намір у другій половині грудня. Насамкінець його фасад прикрасять настінним малюнком. За спільним рішенням співвласників – це буде гердан.

Ірина Калинчук, Геннадій Томнюк. Новини на «Вежі».

ПОДІЛИТИСЬ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *