В Івано-Франківську замальовуватимуть написи про продаж наркотиків (ВІДЕО)

Дивні написи. В Івано-Франківську на будинках та огорожі можна знайти оголошення про продаж наркотиків. Щоправда, замасковані. Здебільшого, це електронні адреси для зв”язку з постачальником. Чимало прихованої реклами є в інтернет-мережі.

В Івано-Франківську вирішили протидіяти убивчим написам, замальовуючи їх. Почнуть витирати їх 1-го червня. Акція безстрокова і присвячена Всесвітньому дню боротьби з тютюнопалінням. А ще покликана запобігти наркоманії серед підлітків.

Саме легкодоступність наркотиків спричинює наступну залежність від них, стверджують фахівці. Нині знизився вік споживачів психотропних речовин. “Повноцінну наркоманію”, як кажуть в наркодиспансері, фіксують у 18- та 19-річних людей. Ще кілька років тому середній вік наркоманів-початківців був 22 роки.

Наразі громадські активісти разом із передставниками влади замальовуватимуть такі електронні адреси. З часом, обіцяють, буде створена “гаряча лінія”. На її телефонний номер кожен зможе повідомити про появу підозрілого оголошення.

Оксана Семко, Мирон Василик, Новини на “Вежі”.

ПОДІЛИТИСЬ

One Comment

  1. Олег Reply

    Доброго вечора! Скажіть будь-ласка, чи є вже така гаряча лінія для повідомлень про оголошення про продаж наркотиків?.. Якщо ні, то чи можна замальовувати такі надписи самостійно, чи потрібні якісь дозволи?..

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *