НОВИНИ

В Івано-Франківську замальовуватимуть написи про продаж наркотиків (ВІДЕО)

В Івано-Франківську замальовуватимуть написи про продаж наркотиків (ВІДЕО)

Дивні написи. В Івано-Франківську на будинках та огорожі можна знайти оголошення про продаж наркотиків. Щоправда, замасковані. Здебільшого, це електронні адреси для зв”язку з постачальником. Чимало прихованої реклами є в інтернет-мережі.

В Івано-Франківську вирішили протидіяти убивчим написам, замальовуючи їх. Почнуть витирати їх 1-го червня. Акція безстрокова і присвячена Всесвітньому дню боротьби з тютюнопалінням. А ще покликана запобігти наркоманії серед підлітків.

Саме легкодоступність наркотиків спричинює наступну залежність від них, стверджують фахівці. Нині знизився вік споживачів психотропних речовин. “Повноцінну наркоманію”, як кажуть в наркодиспансері, фіксують у 18- та 19-річних людей. Ще кілька років тому середній вік наркоманів-початківців був 22 роки.

Наразі громадські активісти разом із передставниками влади замальовуватимуть такі електронні адреси. З часом, обіцяють, буде створена “гаряча лінія”. На її телефонний номер кожен зможе повідомити про появу підозрілого оголошення.

Оксана Семко, Мирон Василик, Новини на “Вежі”.

Схожі записи

Залишити відповідь

МИ В СОЦМЕРЕЖАХ

КОНТАКТИ

м. Івано-Франківськ
вул.Галицька,22

Приймальня: тел.: (0342) 77-61-28
Email: [email protected]