В івано-франківських школах пролунав останній дзвінок (ВІДЕО)

Вишиті сорочки, пишні букети та сльози радості на очах. В івано-франківських школах пролунав останній дзвінок. Для багатьох школярів – це звістка про початок довгоочікуваного відпочинку. А для випускників – крок у доросле життя. 11 років у великій та дружній шкільній сім’ї, зізнаються, пролетіли непомітно. Та залишили за собою найтепліші спогади.

Саме у стінах рідної школи вони знайшли справжніх друзів, навчилися поважати одне одного та цінувати кожну хвилину життя. Випускники переконані, сумувати будуть. Попереду – нові випробування і не менш хвилюючі моменти.

На урочистій “лінійці” учні та вчителі 16 школи отримали чимало відзнак. Найбільшою для них стала перемога на всеукраїнській акції «Здай макулатуру – збережи дерево». Учні зібрали понад 8 тонн макулатури. Так зайняли друге місце в Україні. У подарунок школа отримала контейнери для сортування сміття. Юні активісти розповідають, доклали чимало зусиль, адже мали намір зберегти навколишнє середовище.

Цього року початкову школу в Івано-Франківську закінчили понад три тисячі учнів. Перший ву своєму житті атестат про освіту отримають майже 2,5 тисячі дев’ятикласників. Ще понад тисячу школярів перейшли в 11-й клас. Хоча навчальний рік завершився, попереду – нові звершення, стверджує дирекція 16-ї школи.

Віра Ковцун, Мирон Василик, Новини на Вежі.

ПОДІЛИТИСЬ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *