В ОДА з’ясовують, чи готова до зими на Прикарпатті снігоприбиральна техніка (ВІДЕО)

Аналізуючи прогноз погоди. Аби не витрачати гроші даремно, снігоприбиральна техніка вирушатиме на прикарпатські автомагістралі напередодні негоди. Таке рішення обговорюють в Івано-Франківській ОДА. Тут запевнили, до зими готові. Наразі розвезено третину із запланованої на зиму розсипної суміші. Проблеми періодично виникають із паливно-мастильними матеріалами.

Районні ради мають чимало зауважень до прибирання доріг взимку. Тут кажуть, снігоприбиральна техніка і так нечасто виїжджала на дороги місцевого значення. Районні органи самоврядування пропонують виконавчій владі посилити контроль за підрядними організаціями. Також наполягають на налагодженні взаємозв’язку із ними. Та залученні до прибирання доріг комунальних організацій.

Щодо доріг державного значення, то у профільному підприємстві “Дороги Прикарпаття” запевняють, із першим снігом та ожеледицею вдалося впоратися. Наразі тут уклали договір із тернопільськими підрядниками.

Саме гірські райони найбільше потерпають від негоди. Лише на Верховинщині налічується 24 проблемні ділянки. Люди не можуть добратися до району.

Наразі в ОДА вирішили зібрати керівників районів та представників організацій, які прибирають дороги. Аби обмінятися контактами та налагодити подальшу взаємодію.

Оксана Семко, Геннадій Томнюк, Новини на “Вежі”.

————————————————————————–
Офіційна сторінка Facebook:


Сайт Телерадіокомпанії “ВЕЖА”:

ПОДІЛИТИСЬ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *