В ПНУ презентували студентський видавничий проект “Поміж текстом : журналісти для журналістів” (ВІДЕО)

Вони володіють інформацією. Але часто залишаються за кадром. Студенти Прикарпатського національного університету презентували свою першу книгу про прикарпатських журналістів. В рамках одноіменного видавничого проекту «Поміж текстом. Журналісти для журналістів». До збірника увійшли пів сотні інтерв’ю із працівниками засобів масової інформації. Тут – чимало розповідей про “закулісся” професії журналіста. Редактор текстів – студентка Єва Жасминова. Під її пильний погляд потрапили усі студентські матеріали, що увійшли до збірки. Та й сама дівчина знайшла для себе цікавого співбесідника для статті.

Формування, редагування та укладання матеріалів. Це мав засвоїти кожен із майбутніх журналістів під час проекту, каже ініціатор Галина Пристай. Між тим, найважливіше завдання, каже, полягало у співпраці між студентами.

Свою першу книжку студенти присвятили Дню журналіста в Україні. Наразі в бібліотеці Прикарпатського національного університету – 60 примірників. Видавці шукають меценатів, які допоможуть розповсюдити видання.

Віра Ковцун, Мирон Василик, Новини на Вежі.

ПОДІЛИТИСЬ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *