Весілля і карантин – непростий вибір молодят

Весна  це про відродження, красу та кохання. Саме ця пора року найкраще характеризує відносини двох закоханих: пробудження, наповнення, цвітіння. Не дивно, що саме на весну припадає найбільша кількість весіль. Втім, цьогорічна весна дещо зруйнувала плани не одної закоханої пари. Карантин змусив відкласти, перенести чи провести в незвичній формі церемонію одруження багатьох молодят.


Івано-Франківський міський відділ РАЦС продовжує реєструвати подружні відносини. Тобто в період карантину, масових заборон та обмежень все ж можна одружитись. За березень зареєстровано 72 шлюби. Втім, РАЦС теж акцентує увагу на карантинних обмеженнях. Заяву рекомендують подавати через вебпортал «Звернення у сфері державної реєстрації актів цивільного стану». У випадку неможливості подати заяву онлайн, прийом громадян здійснюється за попереднім телефонним записом цього ж відділу. Карантин все ж!

Вебпортал для онлайн-заяв

 

На реєстрацію шлюбу дозволено приходити із мінімальною кількістю людей, а головними атрибутами стали не тільки обручки, а й маски з рукавичками. Раніше дозволялось приходити з родичами чи найближчими людьми. Щобільше, наречені в масках  це вже як тренд весіль під час карантину.

Ольга та Віктор

 

Хто не бажає відмовлятись від звичної реєстрації шлюбу, може перенести цю подію на більш сприятливий час. Так, такий варіант теж можливий.
Ресторани та весільні менеджери охоче співпрацюють з нареченими у можливості перенесення весілля. Кожна зі сторін зацікавлена, щоб подія все ж відбулась, але як це зробити? Більшість ресторанів погоджують перенести весілля на будь-який сприятливий день для молодят після карантину, за умови, якщо ця дата ще не заброньована. Так, у 2020 році буде більша кількість святкування весіль у понеділок, вівторок чи інші дні тижня.
Ті, хто планував святкувати весілля в березня, квітні чи першій половині травня вже переносять цю подію на більш сприятливі дні. Строк перенесення державної реєстрації шлюбу може сягати одного року від дня подання відповідної заяви. А от з церковним шлюбом варто буде зачекати.

Ще однією альтернативою святкування одруження є онлайн-весілля. Так, 22 квітня пара зі Львова відгуляла онлайн-весілля, на якому зібралось 70 гостей з 5 країн світу. Все це за допомогою онлайн-платформ, а всі весільні атрибути, сукню та букет молодята замовили з доставкою. Таке весілля стало неабиякою цікавинкою під час карантину. Хоч для наречених його організували безкоштовно, втім, агенція витратила втричі менше, аніж зазвичай. Можливо така форма святкування з часом стане популярною, і вже без карантину пари будуть надавати перевагу онлайн-церемонії.

Перше в Україні онлайн-весілля Інни та Ігоря

 

Церемоніймейстери радять не бігти за карантинною новинкою, а все ж зачекати та обдумати свої бажання. Можливо скромна церемонія одруження, де присутні тільки двоє  це не ваша історія. Щобільше, деякі пари поспішають одружитись саме в час карантину, адже це досить нетипово й привертає увагу.

ПОДІЛИТИСЬ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *