Від початку року прикарпатські криміналісти провели понад півтори тисячі слідчих оглядів (ВІДЕО)

Вони перетворюють невидиме – у явне. Не чарівники – криміналісти. Ті, хто працює за «гарячими» слідами. Про внутрішню «кухню» скурпульозної справи розповів начальник сектору криміналістичного забезпечення івано-франківської поліції Ігор Брич. Цій професії він присвятив 18 років. Саме стільки – у правоохоронній системі. За його спиною – сотні оглядів місць скоєння злочинів. Де шукати речові докази – для Ігоря не складне питання. Як їх зібрати – також. А всі допоміжні інструменти криміналіста помістилися у 5-ти валізах. На різні випадки.

Для експерта-криміналіста речовим доказом може стати навіть… запах, запевняє співробітник поліції. Як його відібрати, пояснює на прикладі ще одного кейсу.

Працювати криміналістам доводиться під прицілом відеокамер. Це – важлива обставина, відзначає Ігор Брич. Аби зібрані речові докази не піддавалися сумнівам. Їх службовий автомобіль – це ціла пересувна лабораторія. Максимально укомплектований спецтехнікою.

Від початку року прикарпатські інспектори-криміналісти провели понад півтори тисячі слідчих оглядів. 35 – пов’язаних з особливо тяжкими злочинами.

Ірина Калинчук, Геннадій Томнюк. Новини на «Вежі».

ПОДІЛИТИСЬ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *