Відбулася 15-а сесія Івано-Франківської міськради (ВІДЕО)

На порядку денному – понад три десятки питань. Розпочали депутати із заслухання звернень. Одне із перших – Про надання об’єктивної оцінки примусовому переселенню українців у 1944-51-му роках. Йдеться про масові депортації за національною ознакою. Із рідної землі було виселено 700 тисяч жителів.

Напередодні “круглої” дати із дня створення Української повстанської армії заговорили про героїв України, котрі віддали життя за незалежність держави. Також івано-франківські депутати пропонують відзначити 80-ту річницю на всеукраїнському рівні.

“13-та пенсія”. Її пропонують наприкінці року виплатити пенсіонерам, котрі опинилися в скрутному соціальному становищі. А таких в Україні нині більшість.
Ще одне звернення стосувалося недопущення зростання тарифів на комунальні послуги для населення. Також депутати мають свою думку щодо необгрунтованого припинення надання субсидій окремим категоріям населення.

І на завершення реформи децентралізації. В Івано-Франківській ОТГ таки утворили старостинські округи. Практично в кожному селі новоствореної громади. Щодо роботи міських шкіл при потраплянні до “жовтої зони”, то більшість закладів таки працюватимуть стаціонарно. На сесії озвучили список закладів, де вакцинація педагогів досягла 80-ти відсотків. Таких шкіл нині уже 23. І щогодини ситуація змінюється, кажуть у профільному Департаменті.

Також, згідно із рішенням 15-ої сесії Івано-Франківської міськради, 21-му Ліцею присвоєно ім’я Євгена Коновальця.

Оксана Семко, Михайло Тімаков, Новини на “Вежі”.

ПОДІЛИТИСЬ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *