Відбулася 26-а сесія Івано-Франківської облради (ВІДЕО)

Чергове пленарне засідання 26-ої сесії обласної ради розпочалося із передріздвяних сюрпризів. Депутатів привітали пластуни. Традиційно напередодні новорічно-різдвяних свят вони поділилися Вифлеємським вогнем миру.

2019-ий обласна рада на Прикарпатті оголосила роком Організації українських націоналістів. 90-ту річницю заснування ОУН почнуть відзначати уже 1-го січня. В день народження провідника Степана Бандери. Депутати одноголосно підтримали даний проект рішення.

Також в цьому році 150- літній ювілей відзначає Товариство “Просвіта”. З нагоди свята найвищу просвітянську нагороду “Будівничий України” отримав голова облради Олександр Сич.

Депутати облради звернулися до Парламенту щодо розвитку фармацевтичного самоврядування в Україні. Запевняють, вітчизняна аптечна мережа не має системності. Тому пропонують створити фармації самоврядування. В пріоритеті – розвиток внутріаптечного виготовлення медикаментів.

У такий спосіб депутати підтримали колег із Кіровоградської обласної ради. Наголошують на розвитку аптечної діяльності у віддалених населених пунктах.

Вдосконалити механізм розподілу коштів державного бюджету, спрямованих на реалізацію програм підтримки сільського господарства. Таке звернення депутати облради спрямували до Кабміну та парламенту. Зазначають, дотації для сільгоспвиробників розподіляються не справедливо.

Однак в сесійній залі не знайшлося більшості голосів “за” звернення до керівництва держави щодо ціни на електроенергію для промисловості. Окрім цього обласна рада обговорила розподіл цьогорічної державної субвенції. А вже по обіді було ухвалено фінасово-економічні показники обласного бюджету -2019. Його обсяги в новому році перевищать 8 мільярдів гривень.

Оксана Семко, Михайло Тімаков, Новини на “Вежі”.

ПОДІЛИТИСЬ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *