НОВИНИ

Відбулася 32-а сесія Івано-Франківської міськради (ВІДЕО)

Відбулася 32-а сесія Івано-Франківської міськради (ВІДЕО)

Майже півсотні проектів рішень розглянули депутати на 32-ій сесії міськради. Першим заслухали присягу Ярослава Дубаса. Представник ВО “Свобода” став депутатом замість Оксани Савчук. Секретар міськради достроково склала повноваження, вигравши парламентські вибори.

Приємною подією на сесії стало вручення документів на квартири учасникам бойових дій на Донбасі. Йдеться про 6 помешкань в колишньому довгобуді, що на вулиці Софіївка. В майбутньому ще дві квартири отримають учасники бойових дій в Афганістані, анонсували в мерії.

Депутатські запити стосувалися насамперед комунальних проблем на виборчих округах. Зокрема, облаштування міжбудинкових проїздів та тротуарів.

Також депутати стурбовані незадовільною якістю пасажирських перевезень у місті. Запропонували розширити мережу комунального транспорту.

Окремим проектом рішення івано-франківські депутати звернулися до уряду щодо збільшення державних субвенцій для громад. І попросили врахувати це в держбюджеті наступного року.

Одним із проектів рішень депутати дали дозвіл на списання старих будівель, що на вулиці Тарнавського. У мерії кажуть, це перший крок на шляху передачі території Католицькій школі під облаштування тут дитячого садочка.

На 32-ій сесії міськради депутати продовжили Програму фінансової підтримки громадських організацій спортивного спрямування на наступні 5 років. Зміни полягають у збільшенні кількості спортивних клубів за рахунок приєднаних до Івано-Франківська сіл. Також було затверджено співфінансування проекту “STEM-освіта” у ПТУ та спеціалізованих школах. Заслухали обранці звіт про виконання місцевого бюджету за поточний рік. Бійцям АТО з Івано-Франківська, котрі загинули в зоні АТО, на сесії присвоїли звання Почесних громадян міста. Посмертно.

Оксана Семко, Світозар Савчук, Новини на “Вежі”.

Схожі записи

Залишити відповідь

МИ В СОЦМЕРЕЖАХ

КОНТАКТИ

м. Івано-Франківськ
вул.Галицька,22

Приймальня: тел.: (0342) 77-61-28
Email: [email protected]