НОВИНИ

Відбулася 34-а сесія Івано-Франківської міської ради (ВІДЕО)

Відбулася 34-а сесія Івано-Франківської міської ради  (ВІДЕО)

Близько 80 проектів рішень запланували розглянути міські депутати на 34-ій Івано-Франківській сесії міськради. Насамперед заслухали звернення сільських голів Тисменичан та Радчі. Ці два населені пункти має намір приєднатися до Івано-Франківської ОТГ. Щоправда, для цього доведеться внести зміни до перспективного плану.

Наболіло. Коли мешканці уже не мають куди стукати в двері стосовно своїх проблем, навідуються до міської ради. На її пленарне засідання завітали близько двох десятків активістів.

Робота депутатського корпусу розпочалася із заяви Андріана Волгіна. Він вирішив вийти із фракції “Європейська солідарність”. Далі депутати висловили низку зауважень щодо покращення соціально-побутового життя у місті. Першим проектом рішення порядку денного сесії було звернення до Верховної Ради України та Президента щодо розслідування справи про вбивство українського активіста Артема Мірошниченка. Міські депутати пропонують главі державі взяти це розслідування під особистий контроль.

Непокоять депутатів і зміни до законодавста щодо місцевого самоврядування. Даний законопроект зареєстровано у Верховній Раді.

Нині Івано-Франківськ – кращий серед обласних центрів стосовно електронного урядування. В профільному відділі працюють над введенням кількох нових програм. Зокрема, йдеться про так званий додаток “Держава в смартфоні”.

Після кількох публічний звітів, Руслан Марцінків розповів про здобутки міста депутатському корпусу. Заявив , цей рік був надзвичайно важким у фінансовому плані.

Депутати порадили очільникові міста не присвоювати усі досягнення своїй політичній силі. Та загалом зменшити кількість політичної реклами в Івано-Франківську.

Позитивними показниками потішив прокурор Івано-Франківська Ігор Стефанишин. Наголосив, рівень злочинності у місті щороку зменшується. В середньому на 5 відсотків. Також депутати ухвалили “Бюджет Івано-Франківська – 2020”. Через недофінансування різних галузей назвали фінансовий документ “Бюджетом виживання”.

Оксана Семко, Світозар Савчук, Новини на “Вежі”.

————————————————————————–
Офіційна сторінка Facebook:


Сайт Телерадіокомпанії “ВЕЖА”:

Схожі записи

Залишити відповідь

МИ В СОЦМЕРЕЖАХ

КОНТАКТИ

м. Івано-Франківськ
вул.Галицька,22

Приймальня: тел.: (0342) 77-61-28
Email: [email protected]