Відбулася 35-а сесія Івано-франківської обласної ради (ВІДЕО)

Після карантину. Депутати облради зібралися на чергову сесію. На порядку денному – майже 7 десятків проектів рішень. Серед ключових – ті, що стосуються життя краю в період епідемії. Окремі депутати вважають, Прикарпаття – одна із найменш забезпечених областей щодо захисту від коронавірусу.

Через непередбачувану ситуацію обласні обранці внесли зміни до цьогорічного бюджету. Раніше було здійснено закупівлю необхідних засобів індивідуального захисту.

Окремим проектом рішення обласна рада визнала військових капеланів бійцями-добровольцями. Вони вважаються такими, що брали участь у захисті територіальної цілісності та державного суверенітету України.

Нова медична реформа не передбачає врахування статусу гірського населеного пункту. Як наслідок, медперсонал може недоотримати 25 відсотків надбавки до заробітної плати. Депутати запропонували підготувати відповідне звернення до Уряду.

Також на 35-ій сесії облради депутати ухвалили Програму розвитку комунальних підприємств охорони здоров”я. А також затвердили проект рішення, що передбачає посилення профілактичного впливу і протидіу проявам наркоманії, пияцтва та алкоголізму.

Оксана Семко, Геннадій Томнюк, Новини на “Вежі”.

ПОДІЛИТИСЬ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *