НОВИНИ

Відбулася міжнародна конференція, присвячена боротьбі з організованою злочинністю (ВІДЕО)

Відбулася міжнародна конференція, присвячена боротьбі з організованою злочинністю  (ВІДЕО)

Як зміцнити інституційний та технічний потенціал спеціалізованих структур? І як протидіяти організованій злочинності? Цю проблематику обговорили представники української Нацгвардії та румунської Жандармерії. На міжнародній конференції в Івано-Франківську. Їхнє співробітництво триває уже 6 років. За цей час реалізували 4 спільних проєкти. Зокрема, підготували за європейськими стандартами понад сотню військовослужбовців. Задля громадської безпеки. А ще сформували гірсько-патрульну роту, що несе службу у прикарпатському регіоні. На благо її розвитку нині впроваджують ще декілька грантових проектів.

Наразі «Спільна Операційна Програма Румунія-Україна» активно впроваджується у прикордонних районах України та округах Румунії. Основним учасником майбутніх проєктів було визначено військову частину НГУ 1241. Адже особовий склад батальйону несе службу як у Івано-Франківській, так і в Чернівецькій областях.

Один із чотирьох анонсованих проєктів нині презентували на конференції. Його загальний бюджет – понад 111 тисяч євро. Сотню тисяч надасть Європейський Союз. У якості гранту. Решту пропорційно розділять між собою українська та румунська сторони.

Презентації ще трьох грантових проектів відбудуться уже у Румунії. Адже їх керівниками визначено командування тамтешньої Жандармерії.

Ірина Калинчук, Ярослав Лелет. Новини на «Вежі».

Схожі записи

Залишити відповідь

МИ В СОЦМЕРЕЖАХ

КОНТАКТИ

м. Івано-Франківськ
вул.Галицька,22

Приймальня: тел.: (0342) 77-61-28
Email: [email protected]