Відділення недоношених дітей в ОДКЛ поповнилося “майками-кенгуру” та кріслами для вигодовування дітей (ВІДЕО)

Захищає від інфекції, стресу, нормалізує температуру та пришвидшує грудне вигодовування. Такі функції виконують “майки-кенгуру” та спеціальні крісла для вигодовування новонароджених. Нині цим поповнилося відділення недоношених дітей в Обласній дитячій клінічній лікарні. Про це подбала Асоціація батьків передчасно народжених дітей “Ранні пташки”. Торік на це вони отримали грант від «Теплого Міста». Усього таких комплектів 11. По одному на кожну палату.

Медики переконують, спеціальні меблі та “майки-кенгуру” – незамінна річ у медзакладі, де проходять реабілітацію недоношені діти. Адже вони допомагають зміцнити контакт між мамою та її немовлям. Водночас забезпечують розвиток дитини на ранніх стадіях. Наразі у ВНД переуває 22-є маленьких пацієнтів.

Новоспечена матуся Любов Червінка народила донечку Мілану вагою всього 1 кілограм 15 грамів. Розповідає, догляд за “поспішайкою” має чимало нюансів. Це важче, ніж “плекати” вчасно народжене немовля. Тому такі зручності як “майки-кенгуру” чи крісла для вигодовування – неабияке полегшення для молодих мам.

Загальна сума проекту “Метод Кенгуру” – понад 20 тисяч гривень. Більше половини з них виділило “Тепле Місто”. Наступним проектом Асоціація «Ранні Пташки» має намір запроводити “музико-терапію” для передчасно народжених діток Прикарпаття.

Віра Ковцун, Мирон Василик, Новини на Вежі.

ПОДІЛИТИСЬ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *