СПЕЦПРОЕКТИ

ВІДКРИТИЙ УРОК
Міський голова Івано-Франківська Руслан Марцінків

ВІДКРИТИЙ УРОК<br>Міський голова Івано-Франківська Руслан Марцінків

Наповнити програмну сітку унікальними форматами – завдання не з легких. Глядач чекає щось оригінальне, цікаве, здатне зачепити за живе. Та попри розважальний компонент програм, який захоплює та розслабляє, цільова аудиторія прагне більшого – інформації та можливостей до змін. Саме тому команда «Лабораторії форматів», яку було створено на базі НАМу, запропонувала регіональним телеканалам і радіохвилям цікаві формати, які зможуть не тільки розважити, а й проявити свою соціальну функцію.

Віталій Федорчук, виконавчий директор «Лабораторії форматів», розповів: «Ідея виникнення подібного проекту виникла у Оксани Панасівської. В Україні не було до створення «Лабораторії» подібних структур, які б займалися розробкою форматів. Як правило, купували закордонні програми і адаптували їх для українського глядача. Завдяки співпраці з «Медійною програмою в Україні» Іnternews нам вдалося реалізувати цю ідею. Із десяти запропонованих форматів донор вибрав п’ять, однак сподобалися усі. Просто деякі були розважальними, а інші – розважально-політичними. Останні виявилися більш актуальними напередодні і після виборів».

Команда ТРК «Вежа» реалізувала «Відкритий урок» з пятьма місцевими політиками.
Це формат, під час якого відомі політики у регіоні відповідають на зовсім не дитячі питання школярів 3-4 класу, а також виконують найрізноманітніші їхні завдання – посортувати сміття, написати диктант, розповісти скоромовку. Окрім того, політики повинні пояснити свою програму так, щоб дітям була зрозуміла суть. Слоган програми: «Зрозуміє дитина – зрозуміє і дорослий». За форматом програми політики повинні розказати дітям про політичну ситуацію в країні простою та зрозумілою мовою. Учні можуть коментувати відповіді політиків, а також давати цікаві завдання і оцінювати наприкінці. У відкритих уроках взяли участь міський голова Руслан Марцінків, депутат міської ради Андріан Волгін, проректор Івано-Франківського університету Короля Данила Олег Андрухів, Акторка Івано-Франківського обласного драматичного театру Галина Баранкевич, Народний депутат Оксана Савчук.

Схожі записи

Залишити відповідь

МИ В СОЦМЕРЕЖАХ

КОНТАКТИ

м. Івано-Франківськ
вул.Галицька,22

Приймальня: тел.: (0342) 77-61-28
Email: [email protected]