НОВИНИ

Волонтери “Дому Сірка” проведуть Благодійний вечір на підтримку безпритульних тварин (ВІДЕО)

Волонтери "Дому Сірка" проведуть Благодійний вечір на підтримку безпритульних тварин (ВІДЕО)

Тут завжди гамірно… Хоча не завжди так людно. А от нині «Дім Сірка» приймає гостей – івано-франківських школярів. Їм тут раді. Адже, здебільшого, люди приходять сюди не просто так. А за «другом».

Дорога до притулку – грунтова. В негоду ходити нею особливо важко. Однак, волонтери благодійної організації щодня долають цей шлях. Бо ж під їхньою опікою – близько трьох сотень чотирилапих «вихованців». На території «Дому Сірка» справи не кращі. Доглядальники за тваринами скаржаться, тут немає навіть елементарних речей – світла та води. І майже половина вольєрів для собак практично не придатні для використання.

У тісноті, втім не ображені. Чотирилапі постояльці притулку не голодують, запевняють волонтери. Завдяки небайдужим людям їжі для тварин вистачає. На решту, кажуть, необхідні чималі кошти, яких у них немає. Відтак, з цією метою третій рік поспіль організовують Благодійні вечори. І традиційні аукціони. Цього року його запланували на кінець січня. І уже почали підготовку.

Благодійний вечір на підтримку безпритульних тварин волонтери проведуть наприкінці січня. Вартість запрошення – 200 гривень. Між тим, рік, що минув, благодійники називають доволі плідним. Майже тисячу домашніх улюбленців їм вдалося віддати в добрі руки. А близько двох сотень – врятувати від недуг. Нині сподіваються, серед іванофранківців таки знайдуться відповідальні… за тих, кого приручили.

Ірина Головенко, Мирон Василик. Новини на «Вежі».

Схожі записи

Залишити відповідь

МИ В СОЦМЕРЕЖАХ

КОНТАКТИ

м. Івано-Франківськ
вул.Галицька,22

Приймальня: тел.: (0342) 77-61-28
Email: [email protected]