НОВИНИ

Волонтери “Творчої Криївки” презентували “Театральну резиденцію для бійців” (ВІДЕО)

Волонтери "Творчої Криївки" презентували "Театральну резиденцію для бійців" (ВІДЕО)

Мистецтво, що лікує душі. Учасники «Театральної резиденції для бійців» поділилися власними життєвими історіями. Усіх їх за іронією долі на сцену привела війна. 3 ротації у Донецький аеропорт. А також – шахта «Бутівка», Піски, Водяне. Такий «бойовий» досвід луганчанина Романа Гребенюка. Довгий час після повернення із фронту він не розповідав про нього майже нікому. А нині, зізнається, про це хочеться кричати. Зі сцени.

2 роки розвідки завершилися Авдіївською промзоною і для коломиянина Андрія Балацького. Сам чоловік зізнається, ніколи й не сподівався, що життя приведе його у храм Мельпомени. Втім, вирішив спробувати. Переконаний, нині це потрібно не так людям, що пройшли війну. Як суспільству, яке повинно їх прийняти.

У цьому війна схожа з театром, відзначає професійний актор Олег Шульга. Сцена, як і фронт, має силу змінювати людей. Саме таку мету він поставив собі, започатковуючи «Театральну резиденцію» наприкінці минулого року.

Зі 120 претендентів на ролі автори проекту відібрали всього 12. Кастинг проводили спільно з акторами Івано-Франківського Драмтеатру. З їхньої легкої руки мають намір поставити на сцені й саму п’єсу.

Це наразі все, що змогли зробити власними силами, відзначають творці проекту. Нині вони шукають партнерів та спонсорів, які допоможуть продовжити «Мистецьку резиденцію для бійців». Окрім театрального, мають намір відкрити для учасників АТО світ літератури, кіно та живопису. А вже в середині вересня вийти на сцену із прем’єрою своєї першої документальної вистави.

Ірина Головенко, Юрій Храбатин. Новини на «Вежі».

Схожі записи

Залишити відповідь

МИ В СОЦМЕРЕЖАХ

КОНТАКТИ

м. Івано-Франківськ
вул.Галицька,22

Приймальня: тел.: (0342) 77-61-28
Email: [email protected]