НОВИНИ

Всесвітній день поширення інформації про аутизм відзначили в Івано-Франківську (ВІДЕО)

Всесвітній день поширення інформації про аутизм відзначили в Івано-Франківську (ВІДЕО)

Вони не дивляться людям в очі, мало говорять, не переносять гучних звуків і бояться змін. Їхня поведінка часто стереотипна і непередбачувана. Громадські організації та медики в усьому світі нині звернулися до людей. Із проханням зрозуміти і прийняти.

Цей доречний час – Всесвітній день поширення інформації про аутизм. Не хворобу, а психічне порушення. З аномальною поведінкою і труднощами у соціальній взаємодії.

У знак толерантності до таких людей, іванофранківці одягнули блакитний одяг. За офіційними даними, в місті – три десятки сімей, в яких виховуються діти-аутисти. Втім, представники громадських організацій запевняють, насправді цифри більші. Втім, відкрито говорити про це наважуються не всі причетні.

Втім, приховування проблеми здатне безповоротно її загострити, попереджають фахівці. Намагання батьків вберегти «кровинку» може обернутися для дитини цілковитою замкнутістю у власному світі. Натомість чим раніше з ними почнуть працювати спеціалісти, тим швидше діти-аутисти зможуть соціалізуватися. Задля цього на початку осені міська влада має намір організувати відпочинок у «Лімниці». Для сімей, в яких виховуються особливі діти.

Ірина Головенко, Мирон Василик. Новини на «Вежі».

Схожі записи

Залишити відповідь

МИ В СОЦМЕРЕЖАХ

КОНТАКТИ

м. Івано-Франківськ
вул.Галицька,22

Приймальня: тел.: (0342) 77-61-28
Email: [email protected]