НОВИНИ

Всеукраїнська олімпіада з акушерства-гінекології відбулася в Івано-Франківську (ВІДЕО)

Всеукраїнська олімпіада з акушерства-гінекології відбулася в Івано-Франківську (ВІДЕО)

Професія, в якій немає права на помилку. Всеукраїнська студентська наукова олімпіада з акушерства та гінекології відбулася в Івано-Франківську. Третій рік поспіль в обласному Перинатальному центрі студенти медичних вузів з усієї України проходять 3-етапні змагання. Кожного року досвідчені лікарі змушують учасників шукати вирішення критичної ситуації, яка може виникнути під час пологів. Дистоція плечиків плода – те, з чим їм довелося зіткнутися цього разу. Медики кажуть, такий стан важко передбачити. Життя матері та дитини студенти рятували показово. Практикувалися на манекенах, які аналогічні тілобудові живої людини. Таких на всю Україну – всього три, кажуть медики. Робота з ними наближена до реальних умов.

У цьогорічній всеукраїнській олімпіаді взяло учать 35 студентів. Акушерство та гінекологія – це та професія, де потрібно бути готовим до будь-якої ситуації, стверджує головний спеціаліст департаменту охорони здоров’я Володимир Дзьомбак.

Ще торік тернополянка Марія Рябоконь не розглядала акушерство та гінекологію як своєю майбутньою професією. Поки одна із викладачів кафедри не відкрила їй секрети обраного фаху з нової сторони.

Надалі медуніверситет має намір проводити аналогічні олімпіади з інших спеціальностей.

Віра Ковцун, Мирон Василик, Новини на Вежі.

Схожі записи

Залишити відповідь

МИ В СОЦМЕРЕЖАХ

КОНТАКТИ

м. Івано-Франківськ
вул.Галицька,22

Приймальня: тел.: (0342) 77-61-28
Email: [email protected]