Всеукраїнський день добрих справ відзначили в Івано-Франківську (ВІДЕО)

Щедрий вівторок. З нагоди Всеукраїнського дня добрих справ в Івано-Франківську відбувся благодійний вечір. Його мета благородна – збір коштів на лікування онкохворих дітей.

На благодійний вечір завітали близько півсотні місцевих меценатів. Кажуть, рід занять і спосіб життя у такій справі ролі не грає. Заможна людина – не та, котра багато має, а та, котра може багато віддати. Ресторатор Оксана Манойло хворим діткам допомагає регулярно. Уже близько двох років. А все почалося з відвідин дитячої лікарні.

До проведення свята в Івано-Франківську долучився Міжнародний благодійний фонд “Здорові діти”. Гостей розважали місцеві вокалісти, танцівники.

Наприкінці свята гості змогли взяти участь у благодійному аукціоні. Серед лотів – картини, шоколад, вироби ручної роботи.

До акції “Щедрий вівторок – день добрих справ” Україна в цьому році долучилася вперше. І стала 154-ої державою, яка приєдналася до глобального благодійного руху. Зазвичай “Щедрий вівторок” у світі відзначають після Дня подяки. Благодійником може кожен бажаючий – представники бізнесу, громадських організацій і навчальних закладів.

Оксана Семко, Юрій Храбатин, Новини на “Вежі”.

ПОДІЛИТИСЬ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *