НОВИНИ

Вихованці центру соціально-психологічної реабілітації «Дивосвіт» вийшли на сцену Лялькового театру (ВІДЕО)

Вихованці центру соціально-психологічної реабілітації «Дивосвіт» вийшли на сцену Лялькового театру (ВІДЕО)

У глядацькому залі лялькового театру – аншлаг. Адже на сцені – не професійні актори. А вихованці Центру соціально-психологічної реабілітації «Дивосвіт».

Нині у них – дебют на великій сцені. Досі молодь із функціональними обмеженнями виступала лише у стінах «Дивосвіту». Перед найближчими людьми. Тому тепер особливо старається проявити акторські таланти.

Спершу актори-аматори ховаютьсяя в тилу м’яких іграшок. А далі символічно виходять з-за ширми до публіки. Ідея вистави належить акторові Драмтеатру Євгенові Холодняку. Саме він став режисером «Театру особливих людей».

Після вистави – емоції переповнюють. Як у глядачів, так і у самих акторів.

Ідея «Театру особливих людей» належить Юлії Кушнір – тимчасово виконуючій обов’язки директора «Дивосвіту». Саме вона подала проект до Українського культурного фонду. Так Центр соціально-психологічної реабілітації отримав фінансування на його втілення. До виходу на сцену творча група готувалася майже 4 місяці. Почали із тренінгів з акторської майстерності. А особливо напружено працювали останні два тижні перед прем’єрою.

Євген Холодняк зізнається, готовий продовжувати проект. Обома руками «за» і самі актори. Адже найважче вони уже зробили – сміливо вийшли на публіку. І вона їх прийняла і полюбила.

Ірина Головенко, Світозар Савчук. Новини на «Вежі».

Схожі записи

Залишити відповідь

МИ В СОЦМЕРЕЖАХ

КОНТАКТИ

м. Івано-Франківськ
вул.Галицька,22

Приймальня: тел.: (0342) 77-61-28
Email: [email protected]