Виставку творчих робіт випускників Дитячої художньої школи презентували в Івано-Франківську (ВІДЕО)

З нагоди ювілею. Івано-Франківська дитяча школа святкує 60-тиліття з часу заснування. Черговим етапом урочистостей стала презентація робіт відомих випускників. Оглядова зала Спілки художників ледве вмістила близько півсотні картин, гобеленів та скульптур.

Скульптор Юрій Хом’як місцеву Художню школу згадує з теплими почуттями. З навчальним закладом не попрощався. Нині працює тут викладачем. Паралельно творить. Найкращою роботою називає 3-метровий монумент Лесі Українки.

Осінній натюрморт в небесно-синіх тонах. Це найновіша картина художниці Світлани Хміль. Від Художньої школи нині викладач живопису в Інституті мистецтв взяла неабияке творче натхнення.

“Рідне місто” зафіксоване на картинах Анатолія Мельника. На виставку закоханий в Івано-Франківськ художник приніс два полотна. Каже, без акварелей не представляє свого творчого життя. Малює майже щодня. А ще бере участь в різноманітних соціальних проектах.

За 60 років Дитяча художня школа випустила понад 2 тисячі творчих особистостей. Їхні твори нині прикрашають картинні галереї у багатьої країнах світу.

Не тільки творча уява. Презентацію виставки супроводжували мелодії у виконанні учнів іншої мистецької дитячої школи.

Оксана Семко, Ярослав Лелет, Новини на “Вежі”.

ПОДІЛИТИСЬ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *