СПЕЦПРОЕКТИ

Як працюють франківські моделі за кордоном

Як працюють франківські моделі за кордоном

“Модель”, термін який сьогодні набув неабиякої популярності й навіть пафосного відтінку. Все частіше українські моделі співпрацюють зі світовими агенціями та активно подорожують світом, беручи участь у різноманітних показах, фотосесіях для глянців та брендів. Найзатребуванішими українські моделі є в таких країнах як: Китай, Індія, Корея, Італія, Франція, Англія та інші. Саме з цими країнами налагоджена співпраця модельних агенцій України. Як діє така система, та як живуть українські манекенниці й фотомоделі за кордоном, – дізнавались у власника однієї з модельних агенцій та франківських моделей.

Роман Король – власник модельної агенції

Роман розповів, як потрапити у модельне агентство:

“У кожної моделі, яка працює за кордоном є материнське агентство, з яким вона підписує контракт. Агентство, в свою чергу, займається пошуком контрактів в Азії, Європі та США. Основні критерії: ріст від 170-ти до 180-ти см, параметри наближені до 60-90-60, чиста шкіра, здорове волосся. Бажано, щоб були відсутні шрами, пірсинг і тату. Агентство розсилає снепи, портфоліо, відео-візитку азійським колегам. Якщо модель зацікавила когось, її можуть попросити пройти онлайн-співбесіду, зазвичай це інтерв’ю по Skype. Це роблять для того, щоб зрозуміти рівень англійської та оцінити комунікабельність”.

Зразу ж виникає запитання щодо вартості та умов проживання за кордоном.

“Моделей заселяють в апартаменти. Зазвичай, це квартира або будинок з кількома спальнями і ванними кімнатами. Ліжка можуть бути і двоповерхові, а в кімнаті – від двох до чотирьох дівчат. Іноді виділяють й окрему кімнату. Витрати на житло треба покрити самостійно. Коштує це орієнтовно від 500$ до 1 000$ на місяць. Щотижня роботодавець видає 70-100$ на харчування”, – відповідає Роман.

 

Анна Яцків – модель з Івано-Франківська, що зараз проживає та працює в Індії розповіла:

“Я можу сказати про модельний бізнес тільки позитивні речі, адже він дав мені роботу, хоча все залежить від людини, від того як ти себе позиціонуєш у цій справі”.

Ліда Мартинович

Вона знімалась для журналу Vogue UA, ходила всесвітньо відомими подіумами. Не з переказів знає, як воно працювати по контракту за кордоном. Модель Ліда Мартинович розповідає:

“Я працювала у Китаї, у місті Пекін. Напевне, найцікавіше те, що літні колекції одягу знімають зимою, а зимові колекції – влітку. Я вам скажу, що стояти перед камерою у пуховику, коли температура на вулиці сягає 30 градусів вище нуля, або навпаки – стояти у літньому комбінезоні, коли температура на вулиці сягає 10 градусів нижче нуля не є легко, але мені це подобається”

Міша ДЕМКІВ

Схожі записи

Залишити відповідь

МИ В СОЦМЕРЕЖАХ

КОНТАКТИ

м. Івано-Франківськ
вул.Галицька,22

Приймальня: тел.: (0342) 77-61-28
Email: [email protected]