СПЕЦПРОЕКТИ

Як ти вперше “напився”: алкогольний досвід іванофранківців

Як ти вперше "напився": алкогольний досвід іванофранківців

Перший досвід вживання алкогольних напоїв. Який він у вас? Статистика свідчить, що перший раз люди пробують алкоголь у віці 13-14 років. Оскільки найбільш доступним для підлітків є пиво, то саме з цього напою все починається. Ми розпитали в іванофранківців, за яких обставин вони вперше спробували алкогольні напої (і чим це закінчилось).

 

Андрій

Перший досвід вживання алкогольних напоїв я отримав у 16 років. Це був напій з 28% вмістом спирту. Стало цікаво, що це взагалі таке. Спробували з товаришами, почало пекти в горлі. Ох, після цього довго не хотілось вживати алкоголь. Хочу дати пораду: не вживайте алкоголь, бо через це розпадаються сім’ї, а ще це шкодить здоров’ю.


 

Валентин

Перший раз я спробував у 15 років. Це було пов’язано з дівчиною: романтичний вечір, свічки, шампанське. Спочатку пили небагато, було все дуже добре. Ми вирішили, що можна продовжувати. Зрозуміло, що поганих наслідків не було, хоч і випили багато. Вечір закінчився досить гарно. Ось такий був перший досвід вживання алкогольних напоїв.


 

Євген

Вперше я спробував, напевне, вдома під контролем батьків, небагато. А от глобальніший досвід отримав у 13-14 років. Здається, це було пиво, яке ми з друзями купляли на День Незалежності, Новий рік. Пам’ятаю, ховали від батьків, а пити приходилось на вулиці. А вже горілку я вперше спробував у 14 років. Поїхав у санаторій оздоровлюватись і там це сталось (сміється).


 

Юрій

У 8 класі я з трьома товаришами вперше спробували алкоголь. Одразу за магазином. Після цього було весілля брата, де мій перший досвід значно поповнився.


 

Дмитро

Вперше я спробував пиво вдома разом з батьком. Здається, це був 8 клас, я вже усвідомлював що це таке. А до цього не було випадків вживання алкоголю, якщо не помиляюсь.


 

Віктор

Мені було 15 років, коли я вперше спробував біле вино. Це сталось у кафе, зі мною були друзі. Цей досвід я можу назвати неприємним. Результатом стало погане самопочуття і погані спогади.


 

Ангеліна


Перший досвід вживання алкоголю був десь у 15 років. Здається, це було якесь свято, можливо весілля. Багато я не пила, трішки шампанського спробувала. Це не було сплановано, просто з гостями випили за молодят.


 

(Один з тих, хто відмовився називати своє ім’я та позувати для фото)

Вживав, як ще був юнаком. Пив пиво зі сметаною, мені лікар прописав, щоб подолати кашель. Мені було біля 10 років.


 

Олексій

Це було дуже давно, у віці 5 років. Це була перша моя “вечірка” – випускний у дитсадочку. Я дуже хотів пити, а на дитячому столі закінчився компот. Оскільки ми святкували разом з батьками, то я без будь-якого сумніву налив собі червоної рідини з їхнього столу. Пізніше виявилось, що це було домашнє вино. Це був доволі позитивний перший досвід, поганих наслідків не було.

 

Христина Ткачук

Сюзанна Мотрук

Схожі записи

Залишити відповідь

МИ В СОЦМЕРЕЖАХ

КОНТАКТИ

м. Івано-Франківськ
вул.Галицька,22

Приймальня: тел.: (0342) 77-61-28
Email: [email protected]