НОВИНИ

Ювілейну марку з нагоди Дня Соборності України погасили в Івано-Франківську (ВІДЕО)

Ювілейну марку з нагоди Дня Соборності України погасили в Івано-Франківську (ВІДЕО)

Філателістам – на замітку. З нагоди 100-річчя Соборності України в Івано-Франківську відбулося спецпогашення поштової тематичної продукції. Йдеться про марки і конверти. А ще спеціально виготовлений штемпель із символікою свята.

У режимі сепії на марці та конверті зображені Софія Київська та івано-франківський готель “Дністер”. Як символи об’єднання УНР та ЗУНР. Адже напередодні підписання Акту злуки в Києві відповідний документ уряд ЗУНРу ухвалив у Станиславові. Тоді він був столицею молодої республіки. Оформив поштівки художник Володимир Плазинський. .

Паралельно із спецпогашенням поштової марки іванофранківці змогли поринути в атмосферу свята, яке панувало на Софійській площі 100 років тому. Володимир Винниченко, Симон Петлюра, як представники Директорії, та Євген Коновалець і Лонгин Цегельський від ЗУНРу по черзі підписали історичний документ.

Тематичні марки та конверти до Дня Соборності вийшли накладом 130 тисяч примірників. Крім Івано-Франківська їх презентували в Києві та Тернополі. Щоправда, дизайн дещо відрізняється.

Оксана Семко, Юрій Храбатин, Новини на “Вежі”.

Схожі записи

Залишити відповідь

МИ В СОЦМЕРЕЖАХ

КОНТАКТИ

м. Івано-Франківськ
вул.Галицька,22

Приймальня: тел.: (0342) 77-61-28
Email: [email protected]