НОВИНИ

З наступного року медзакладам доведеться самим заробляти на себе (ВІДЕО)

З наступного року медзакладам доведеться самим заробляти на себе (ВІДЕО)

Вчитися самим заробляти на себе. Таку пораду івано-франківським медзакладам дала мерія. Адже з наступного року їх фінансування з міського бюджету в рази скоротиться. Це передбачає реформа вторинної ланки медицини. «Виживати» лікарням доведеться за рахунок послуг, які надаватимуть пацієнтам. Невдовзі медзаклади укладатимуть відповідні договори із Національною службою здоров’я України.

До «вільних хлібів» готуються у Міському клінічному перинатальному центрі.

Торік медзаклад отримав з міської казни понад 15 мільйонів гривень. Ще 28 мільйонів медичної субвенції. Відтак, відкрили відділення інтенсивної терапії для дітей. А також – для жінок – в акушерському корпусі. А у гінекологічному зробили капітальний ремонт. Частково оновили й меблі. Замовили близько сотні нових ліжок. Однак, коштів забракло, аби їх встановити.

Як це робити успішно – демонструє Центральна міська клінічна лікарня, відзначають чиновники. Та радять іншим медзакладам – рівнятися на колег.

Тепер заклади охорони здоров’я шукатимуть нові джерела фінансування. Один із ефективних методів – гранти, наголошують у міськраді.

Ірина Головенко, Мирон Василик. Новини на «Вежі».

Схожі записи

Залишити відповідь

МИ В СОЦМЕРЕЖАХ

КОНТАКТИ

м. Івано-Франківськ
вул.Галицька,22

Приймальня: тел.: (0342) 77-61-28
Email: [email protected]