За підсумками року на Прикарпатті до зведеного бюджету мобілізовано 10,8 млрд. гривень (ВІДЕО)

Сумлінні і відповідальні платники податків. Саме так характеризують роль регіонального бізнесу у наповнення бюджету прикарпатські податківці. Позитивна динаміка бюджетних надходжень упродовж року стала можливою і завдяки детінізації відносин у сфері трудової зайнятості. Як стверджують в обласній фіскальній службі нинішня податкова політика сприяє економічній стабільності, збільшенню фінасових ресурсів для розвитку громад, підвищенню соціальних стандартів.

Упродовж року помітною на Прикарпатті була економічна активність. Щомісяця офіційно реєструвалися до півтисячі підприємців. Причому вони бралися за багатогранну і різнопрофільну комерцію. Попри це в обласній ДФС не виключають, роботодавці усвідомлюють негативні наслідки “тіньового” використання найманої праці. Тому намагалися максимально легалізувати трудові відносини.

Адекватної поведінки до бізнесу намагалися дотримуватись і податківці. За підсумками року на 14 відсотків зменшилася кількість звернень і скарг платників на дії ДФС. Тут наголошують, це є свідченням того, що стосунки із платниками стали більш прозорими і партнерськими.

Михайло Березень, Мирон Василик, Новини на Вежі.

ПОДІЛИТИСЬ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *