За реалізацію Програми християнського виховання виступають івано-франківські депутати (ВІДЕО)

Християнські цінності як альтернатива бездуховності та морального занепаду. Івано-франківські депутати звернулися до Верховної ради України, Президента та Міністра освіти з проханням провести Парламентські слухання щодо реалізації Програми християнського виховання в Україні. Акцентують, всебічне втілення в життя справжніх цінностей, серед яких любов до ближнього, милосердя, патріотизм, історична пам’ять, повага до батьків – запорука успішного розвитку суспільства.

Паралельно у парламенті розпочався збір підписів за проведення слухань. Депутатка від Івано-Франківська Оксана Савчук каже, уже відчула опір багатьох народних обранців. Не всі схвалюють таку позицію і в рідній міськраді.

На тему моральних цінностей івано-франківські депутати підготували ще одне звернення. Йдеться про гендерну ідеологію. На думку депутатів, її пропаганда загрожує інституту сім”ї в Україні.

Дане звернення міські обранці підготували разом із громадськими організаціями та батьківськими комітетами міста. Нині під документом підписалися майже 2,5 тисячі активістів. Збір підписів продовжується.

Оксана Семко, Світозар Савчук, Новини на “Вежі”.

ПОДІЛИТИСЬ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *