За розподіл газу побутові споживачі сплачуватимуть за окремими платіжками (ВІДЕО)

Одна – за газ. Інша – за його доставку. З нового року жителі Прикарпаття отримуватимуть дві платіжки. Від «Івано-Франківськгаз Збуту» та від «Івано-Франківськгазу» або «Тисменицягазу» відповідно. Так вирішила Національна комісія з регулювання енергетики та комунальних послуг. Виключити вартість послуги з доставки природного палива із загального рахунку. Розраховуватиметься вона індивідуально для кожного клієнта. Розмір плати залежить лише від обсягів споживання упродовж «газового року». Це – проміжок часу від початку жовтня до кінця вересня.

Втім, боятися цього не варто, відзначають газовики. Стверджують, у такому нововведенні – низка переваг. Серед них те, що споживачі можуть платити за доставку газу одним платежем. За квартал або ж пів року. Таким чином вони зменшать свої витрати на комісії при проведенні платежів. Це актуально для тих, хто споживає малу кількість газу. Натомість для споживачів, які використовують багато блакитного палива – свої переваги. Вони зможуть знизити навантаження на сімейний бюджет взимку, оплачуючи послуги газопостачання у літній період.

Раніше вартість доставки газу зазначалася окремим рядком в загальному рахунку. Нині розділення рахунків відбудеться для споживачів усієї України.

Ірина Калинчук, Геннадій Томнюк. Новини на «Вежі».

ПОДІЛИТИСЬ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *