За вікнами карантину

На вулицях карантин, а в будинках вирує активне життя. Журналісти vezha.org підглянули у вікна до іванофранківців і побачили чимало цікавого. Кожен має свій метод боротьби з “домосидінням”. 

 

Тетяна і Грицько

“Наше повсякденне життя майже не змінилось. Я працюю дизайнером віддалено, тому продовжую виконувати свою роботу вдома. В обідній час з сином гуляємо парком, а ще на площі годуємо голубів. Уникаємо дитячих майданчиків. А вдома в нас є гойдалка, багато іграшок і чимало розвиваючих дитячих журналів. І киця не дає сумувати…”


 

Віра

“А за моїм вікном – очікування маленького дива… Слова зайві”.


 

Іванна

“Саме час прочитати ті книги, на які не було часу раніше. А які вже можуть бути відмовки?”


 

Богдан, Інна та Святогор

Інна: “Під час карантину ми активно займаємось самоосвітою. Чоловік мене привчає до програмування, а я підвищую його рівень англійської мови. Дитину розважаємо з усіх сил, адже гуляти ходимо набагато менше. Почали тішити себе кулінарними цікавинками, тут на допомогу прийшли рецепти з Facebook”.


 

Владислав

“Час від часу їду в гори покататись велосипедом (містом зараз краще не пересуватись). Екстремальне катання – хороший спосіб зняти напругу не тільки під час карантину”.


 

Випадкова домогосподарка

А ніхто і не казав, що вдома теж карантин. Прання, прасування, прибирання та смачний обід за розкладом.


 

Андрійко

Тепер можна частіше грати в комп’ютерні ігри і байдикувати. Хоч вдома багато розваг, але на вулиці все ж краще…


 

Тетяна та Матвій

“Граємось, дивимось мультфільми, складаємо пазли… Я нарешті знайшла час зайнятись улюбленою справою – вишиванням. Закінчила оздоблювати сорочку та святковий бант”.


 

Богдан і Дейна

“Тепер у нашої Дейни ще й такі прогулянки”.


 

Дана та Аня

“Дотримуємось правил карантину, тому й шукаємо нові способи ефективно проводити час вдома. Тепер частіше граємося з хом’ячком, малюємо, а головне – робимо зарядку”.


 

Оля

“Я захоплююсь шиттям, тому й продовжую це робити вдома. Насправді вдома нудно, доводиться переглядати серіали, частіше виконувати різну хатню роботу”. 


 

Денис та Karma the Bitch

“Сидимо з собакою у вікні, вона гавкає на тих, хто йде вулицею без маски. Її часто змушують ходити в наморднику, а тепер в неї є можливість позловтішатись”.


 

Василь, Яна та Катруся

Василь: “Час карантину ми використовуємо для того, щоб збільшити свою активність в інформаційному просторі. Завжди не вистачало часу на соцмережі, портфоліо тощо. Ще я налагоджую дистанційне навчання зі своїми учнями художньої школи. Наша творча сім’я використовує на повну цей час вдома”.

 

Фото: Дмитро Ярема

Христина Ткачук

 

 

 

ПОДІЛИТИСЬ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *